Ogłoszenia

*Dodałam nowy rozdział zapraszam do komentowania ;)
* Dziękuję za ponad 11 tys. wejść! <3
*Jeżeli chcecie być informowani o nowych rozdziałach zostawcie swoje twittery w zakładce "Informowani" ;)

niedziela, 10 lutego 2013

Prolog.

Stała tak opierając się o drewnianą balustradę na tyłach jego domu. Chłodny wiatr muskał jej policzki, po których spływały strugi słonych łez. Nigdy nie myślała o tym, że nadejdzie ta chwila, w której będą musieli się rozstać. Był w jej życiu od zawsze. Mogła na niego liczyć w każdej sytuacji, był jej najlepszym i zarazem jedynym przyjacielem a teraz tak po prostu wyjeżdżał, zostawiał ją tu samą. Nie bała się samotności, bała się tego, że już nigdy go nie zobaczy, że nie będzie jej dane oglądać tych cudownych śmiejących się oczu.
- Wrócisz do mnie prawda? Nie wyjeżdżasz na zawsze? - spytała drżącym głosem a chłopak podszedł do niej i mocno przytulił.
- Nie mógł bym zostawić Cię na zawsze. Będę pisał i dzwonił. Obiecuję.
Dziewczyna jeszcze raz, ten ostatni mocno wtuliła się w chłopaka i odeszła. Kiedy była już przy furtce odwróciła się by choć na chwilę spojrzeć w jego stronę. By dokładniej zapamiętać jego oczy, włosy, sylwetkę. Pozwoliła kolejnemu strumieniowi łez spłynąć po zmarzniętych policzkach.
- Będę tęsknić Zayn - szepnęła sama do siebie i odeszła.


Więc przedstawiam wam prolog mojego opowiadania. Mam nadzieję, że wam się spodoba i zechcecie poznać dalej losy głównych bohaterów.

5 komentarzy:

 1. mam nadzieję że szybko dodasz rozdział 1 . Już się nie mogę doczekać .
  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 2. hm , fabuła strasznie podobna do mnie , tylko że u mnie jest Harry . Ale to nic :> Prolog jak prolog :> nie za długi i nie wiem co tu by o nim napisać hihi ; ) nie no fajnie będzie coś czuję : * zapraszam Cię na 2 rozdział :) http://trrembles.blogspot.com/2013/02/chapter-2.html mam nadzieję , że wyrazisz swoją opinię w komentarzu :> z góry dziękuję : ** oczywiście mam też taką cichą nadzieję , że dodasz się też do obserwatorów , bo jest to na początku dla mnie bardzo ważne , aby jakoś wybić się z tych blogów :) mam nadzieję ,że pomożesz trochę :) z góry dziękuję : * / przepraszam za spam :c

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się ten pomysł ;) czekam na pierwszy rozdział ;3

  OdpowiedzUsuń
 4. Już mi się podoba <3 Czekam z niecierpliwością na pierwszy rozdział :)
  Zapraszam do siebie:
  jakkochatowroci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny;) Nie każdy ma taki talent jak ty ps. będę czytać dalej pozdro

  OdpowiedzUsuń